Еми Окснитси
1288531519513066.png dandelion
Уникална комбинация:
Еми Окснитси
1288526955429776.jpg dandelion
Някой да има впечатления от Quark 8?
Еми Окснитси
dandelion
Painful, @blacksnoopy , simply painful
http://blacksnoopy.edno23.com/view/post:1106414
Еми Окснитси
dandelion
Искам вкъщи за коледа. Пък.
Еми Окснитси
dandelion
Добре съм, карам си стажа на последна година бакалавър, пътувам много иии абе все хубави неща гледам да правя. А ти, @simsy ?
Еми Окснитси
dandelion
..Аз дори и да чета гидове май това няма да ми повлияе много много. Ще го прочета, ще реша, че е тъпо и дотам :) @simsy
Еми Окснитси
dandelion
Пф изключително доволна съм, че не чета гидове тогава тъй като сега поне не се включвам в никакви игри и съм напълно откровена. Ама май като се замисля.. @simsy
Еми Окснитси
dandelion
Ми хайде пиши отговор, въпреки че го затрих :) @simsy
Еми Окснитси
dandelion
ХАх, кое звучи интересно, мърморенето ми ли? :) @bgdn
Еми Окснитси
dandelion
Ама толкова имам нужда от разнообразие, че не е истина. 2 месеца работа в офис и... ми поне още 8 да си свърша стажа и после... промяна!!! :)
Еми Окснитси
1288000676313210.jpg dandelion
Пък пък казаха ми, че е nerdsko да си нося термочаша в офиса. Ми nerd съм пък!
Еми Окснитси
dandelion
Aз си предпочитам моя... този ще ме е страх да не го счупя... :) @blacksnoopy
http://blacksnoopy.edno23.com/view/post:1055087
Еми Окснитси
dandelion
Времето днес е ей такова облачно:
http://www.flickr.com/photos/naddito/5054480456/
Еми Окснитси
dandelion
Пък днес от седмица не съм получила ни едно лично писмо. А работните растат...
Еми Окснитси
1287563928679637.jpg dandelion
Тегля всички Cirque de Soleil и се кефя колко е бърз нета в офиса.
Страница: 77 78 79 80 81