Еми Окснитси
dandelion
@disappointed, имах същата дилема преди около час след което отидох и ометох всичко в кухнята. Сега се чувствам грешна :P
Еми Окснитси
dandelion
@ZzZaPyr, вече не практикувам веб-разговори, че темите ми на разговор станаха прекалено драматични, за да споделям с полу-непознати :)
Еми Окснитси
dandelion
Право са го казали хората, че на каквото си постелиш на това ще си легнеш.Точно когато отново имам нужда от приятел осъзнавам, че съм прогонила всички.Талант :)
Еми Окснитси
dandelion
@drgigguls, не пиша със седмици и все ме хващаш... stalker? :P
Еми Окснитси
1263151141182484.jpg dandelion
Ето го и Неси :) Ама не е ли сладък?
Еми Окснитси
dandelion
Абе много бързо ви е свършила срещата...
Еми Окснитси
dandelion
@simsy, мм нищо. Наслаждавам се на бг рекламите :)
Еми Окснитси
dandelion
2 черти - голям страх.
Еми Окснитси
dandelion
After Monday and Tuesday the calendar spells W T F :D Вече сме в началото на W :)
Еми Окснитси
dandelion
ХАхахах слушам по радиото.. има състезание "Мис Олибол (като нашите мекици) 2009" ахаххахах Искам и аз да съм мис мекица хаахх
Еми Окснитси
dandelion
...от божествен мързел днес опиянени! След кафенцето горещо иде време и за още нещо... сандвич със кюфте и много бири със мезе...!
Еми Окснитси
dandelion
Дядо Коледа прати вест, ДА НЕ СЕ РАБОТИ ДНЕС! Да качим краката на бюрата и да се чешем по главата.... бели, румени, засмени...
Еми Окснитси
dandelion
След 3 часа хващам влака и после самолета и после автобуса и... Българияяяя :)
Еми Окснитси
dandelion
@shimamoto ако питаш него - да. Но не бях точно аз виновната :$ @Yalamov хайде да си навит да скачаш,а :) @bgdn тежко тежко ще е :) И е рунд ^n
Еми Окснитси
dandelion
А такааа... и бившия ще е на въпросната сбирка. Последния път като се видяхме завърши с нараненото ми его и счупената му ключица. Как ли ще е сега?
Страница: 84 85 86 87 88