Еми Окснитси
dandelion
Ммм работя на един хубав 17" HP Pavilion Enterntainment. Доволно хубав е. Да си го взема ли към вкъщи? :P
Еми Окснитси
dandelion
@man0l, Абе знае ли човек :) Засега поне изглежда така. За после.. рано му е да мисля.
Еми Окснитси
dandelion
Няма нищо по-възбуждащо и замръзващо от това да го правите в градината, на снега. -> Интересно твърдение :)
Еми Окснитси
dandelion
Предимство от това, че банята ми е 80 на 80 сантиметра: Колкото и да се стараеш просто е невъзможно да паднеш :)
Еми Окснитси
1261333190816798.jpg dandelion
Шрьодер разрешава проблема с костенурките нинджа :)
Еми Окснитси
1261333102966354.jpg dandelion
ХАхахах apple мишка за windows. Креативно, мда :)
Еми Окснитси
1261332967121110.jpg dandelion
Женската гледна точка :)
Еми Окснитси
1261332286371191.jpg dandelion
Коледно дръвче с характер :)
Еми Окснитси
dandelion
Коледни цитати :)
http://kajimidatikaja.wordpress.com/2009/12/20/christmas-quotes/
Еми Окснитси
dandelion
Хаххах разбрах защо сме станали "ние". Най-добрия му приятел ме е одобрил... ама толкова сте predictable мъжете че няма накъде повече..
Еми Окснитси
dandelion
Поздрав с 10 000 светулки :) Много много нежна песничка.
Еми Окснитси
dandelion
Преборих кошмарът, който имам от месеци. Чувството да го хвърля от прозореца на третия етаж беше невероятно разтоврващо!
Еми Окснитси
dandelion
@Manuel знам, обаче наситина искам да ви видя пак, а съм много сложна с датите. Освен да намерите интернет кафе и да направим видеовръзка :)
Еми Окснитси
dandelion
@lam3r4370 хах да АМА това е много скоро, а и аз кацам в София на 23ти в 23:50 :)
Еми Окснитси
dandelion
What if Love wasn't a feeling but an action. What would that look like?
Страница: 86 87 88 89 90