Еми Окснитси
dandelion
@t0m3kk в Холандия или в България ще се видите? :)
Еми Окснитси
dandelion
@t0m3kk, уникалния аватар. А иначе защо изобщо си правил планове?
Еми Окснитси
1261507514114433.jpg dandelion
'Вали на парцали' си било доста точно определение. Аз все си мислех, че хората преувеличават. А да не говорим колко супер дупер бързо вали.
Еми Окснитси
dandelion
Хайде едно свежо като за добро утро. :)
Еми Окснитси
dandelion
"Любовта е неустоимо желания да бъдеш неустоимо желан" абсолютно съм несъгласна с това твърдение.. да си желан не стига.
Еми Окснитси
dandelion
@simsy, как е България, я поразкажи, че утре вечер кацам :)
Еми Окснитси
dandelion
Който зад гърба ме клевети, той се бои от мене, а който в очите ме хвали, той ме презира. Китайска мъдрост
Еми Окснитси
dandelion
Хахах получих покана за фейсбук група "Аз обичам брат си". Само аз ли имам мръсно подсъзнание в случая?
Еми Окснитси
dandelion
@simsy, o помня го този момент в който не може да се съсредоточиш на приказката си, защото чуваш и разбираш всички около теб + че не може да псуваш скрито :D
http://simsy.edno23.com/view/post:453745
Еми Окснитси
dandelion
Навити за бънджи на Аспаруховия 29ти - 30ти?
Еми Окснитси
dandelion
@patblansh, Значи съвсем няма да мога да дойда :( Прибирам се в Холандия на 6ти
Еми Окснитси
dandelion
@simsy, Ооо помня какво ми беше. Чувствах се като извънземен. Само че моето първо прибиране беше след 7 месеца в Холандия (не се прибирах за Коледа)
Еми Окснитси
dandelion
@sandprince, Ако качеството е добро: please please please please! :)
Еми Окснитси
dandelion
@sandprince, ако намериш начин да отворя линка от Холандия ще си злато:) Не че имам регистрация в Арена де. Ама пък искам да гледам филма,а нямам време за кино.
http://sandprince.edno23.com/view/post:453230
Еми Окснитси
dandelion
@simsy,Ти пристигна :)Аз летя на 23 ама ще съм с холандско/английско/испанско/френско/немско говорящ гост което може да поограничи купон-намеренията ми :)
Страница: 85 86 87 88 89