eddy
перфекционизмът прекъсва връзката с любовта, със сърцето... лишава и убива, понякога се чудя дали си заслужава чааак толкова много
eddy
в 9 и 30 да не забравите да гледате Пенка :с
eddy
нещо такова, ммммм... рай
eddy
ииии иии всички сме приятели
eddy
колко е сладко, не е истина, ам, ам, ам
eddy
aaaaaaa, огромна прозявка
eddy
да не да не да не да не да не да не да неее йеее
eddy
една седмица почивка си дадох и ест. ще я изкарам болна в леглото... гот
eddy
шоко, кола и сладък лед, мдам