много ми е перфе комбинацията от 3:oo
черен
в случая изморен, ако трябва да избирам между бял и черен - бял
Apple?
има ли рима?
http://www.youtube.com/watch?v=BYBw_o_2nG0
am, am, ще ги изям
скромно: плюс ∞ много
еее, ти пък, много скромно го караш
позволено е, това са хубави работи
Дамс всеки ден съм благодарна за това
голяма радост е
просто мрън, защото мога
Добре, просто мрън.
успокояващо е
Мрън, да си по-спокойна.
нърм
колко да е... надявам се достатъчно
Никога не е достатъчно. Never stop hoping. Amen!
окей, веднага отбелязвам
Вържи си червен конец, да не забравиш.
е, няма да забравя ще минем и без него
аз съм dilana ^^
здравей, dilana ^^
hi, asl pls
секретно ^^
Оти?