Контакти

още
eddy

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички

Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda

Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
апф, колко изморителен ден, но утре ще има Kung Fu Panda 3D и това ме съживява направо :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Скука и жега... :(
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Студенткаааа по дентална медицинааа, как да не съм щастлива. :)))
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
heyyyy, kiddzzz it's Borgoreee!!!
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
хаййдее, последен напъънн и ще видим - ще има ли и за мен медицински университет, или не от първо класиране :)))
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
yoy, nutella венозно :O
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
няма заспиване :(
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Мале, 4 часа е... и аз не спя, а след близо 3 часа ще потеглям за матура... вчера определено беше трагичен ден... от безсъние четох физичните буквари...
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
матура БЕЛ - матура физика - бал - Турция. И всичко това през един ден :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
мързи ме да дишам, мързи ме да заспя, мързи ме да правя каквото и да било.......... разлагам се :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
утре ми е изпращането в училище и нещо не се вълнувам, чудя се... нормално ли е??
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
off, баси лещите, докато ги сваля, вече ще съм си изкарала очите :O.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
йeeeеп, приключих с въглехидратите, време е да заспивам; доволно, доволно :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
слуша ми се всичко, 8483 песни, но трябва да разходя кучето и да уча, ехх :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
цветенце, цветенце, цветенцее :))) ии ми се слуша дъб :))
Страница: 46 47 48 49 50