eddy
голям съм дроб :О това да учиш вечер е най-най-гадното
eddy
гадно, гадно, много гадно! + на урок след рожден ден... явно искат да ми е още по-гадно и ме викат по-рано :О
eddy
уф, трябва ми шрифтът doughboy или някакъв подобен, защото нещо е не както трябва.
eddy
нутела, нутела, нутелааааааааааа, много нутелаааа!!!