eddy
да, да, да!!! днес на открития урок беше повече от яко!!!
eddy
oooooo, определено вече се притеснявам за открития урок утре!!!
eddy
днес май няма да правим чийзкейк, колко тъжно ;с
eddy
имам си подарък от Барселонаа, тозии човек е уникален, купил ми е флашка точно като цвета на нетбука ми. :О
eddy
и хората, и банките за нищо не стават... днес ме дразнят!
eddy
гррр, имам един тон работи за учене... и времето е едно такова мрачно... т.е ужасен ден, мхм
eddy
youtube - 'Достигнахте 650 любими видеоклипа – максималният разрешен брой.' Никак не е честно...
eddy
юююхууу, алкохоли и феноли :дддд