eddy
пропуснах го ;/ яд ме е......... много
eddy
радваме се за dub fx и Софията, ехх ;д
eddy
аааа, доволна съм от днешния ден
eddy
утре ще има чистене, т.е днес... след няколко часа, а още не съм си легнала да поспя, почина и подготвя за него... чистенето ьхаууха ;ддд
eddy
йо-хохох, състезанието мина супер добре вчера ;d
eddy
обичам дните като днешния; днес опера ;р
eddy
може да ми е изморено, но пък беше толкова хубаво; пак, пак, пак... искам пак ;д
eddy
несериозна работа съм! чувствам се смотано, че ще пропусна олимпиадата по химия.... въпреки, че се оказа един голям провал ;/
eddy
тези дни ще гледаме немо заедноооо