eddy
защо трябва да вали дъжд... и да ми е скучно ;d ???
eddy
наспах сееее + че ми е някак щастливо :ррр
eddy
излизам излизам излизам излизам излизам ии искам искам искам искам искам ;о
eddy
мармаладства ми сеее; партееййй
eddy
някво огромно желание да си пиша с всичкиии ;s ;d + че си сложих лампичките, светкаме ;п
eddy
Искам да нямам температура, искам да нямам температура... Искам. ;s
eddy
ох, пак няма кво да се прави, поне кучешката разходка беше забавна ;с
eddy
Пф, лепна ме грипът, толкова е гадно ;с
eddy
след малко тръгваме към ветеринара и ми е... притеснено ;/
eddy
разочарована съм от едно23... защо не ми отразява постовете на началната страницаа ьухахуа
eddy
сетих се - вчера си харесах филм, качеството беше гъз и половина, нямаше и титри, съдба...