Контакти

още
eddy

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички

Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda

Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
фотоапаратът ми е съживееен, йех
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
яде ми се снакс и ми се пие кола, но не може... голям живот :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
грр, как може да ме боли гърлото... и как ще издържа 3 часа така на урок нз... :/
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
хах, тая вечер определено няма да спя, а ще уча тема... зареждам се с разни неща и почвам.......
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
нещо ми има на гърлото, сигурно е от вчера, гадното време като нищо ще ме довърши :д поне скоро ще имам онези неща, нямаме търпение, йех :d
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
ioioioioi
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
йеее, има слънце иии отивам на урок :)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
пък времето е много ужасно... и хората са ужасни
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
мн тегаво започна да става :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
много ми е щастливо за момента, дано утре не се разочаровам, и да е точният човек, и всичко да е ок вече :)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
йеееее, колко тъп, тъп, тъп ден ;о
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
мидички и рапанчета :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
дразня се.. сигурно пак ще ми бавят фотоапарата един месец : (
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
3 часа правихме мъфини, които ест не се получиха и накрая от шкафа падна някаква боя и цялата мивка стана жълта :DD
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
йеееееее, ква ужасна пица стана :D... заради блата е
Страница: 50 51 52 53 54