eddy
фотоапаратът ми е съживееен, йех
eddy
грр, как може да ме боли гърлото... и как ще издържа 3 часа така на урок нз... :/
eddy
хах, тая вечер определено няма да спя, а ще уча тема... зареждам се с разни неща и почвам.......
eddy
нещо ми има на гърлото, сигурно е от вчера, гадното време като нищо ще ме довърши :д поне скоро ще имам онези неща, нямаме търпение, йех :d
eddy
пък времето е много ужасно... и хората са ужасни
eddy
йеееее, колко тъп, тъп, тъп ден ;о
eddy
дразня се.. сигурно пак ще ми бавят фотоапарата един месец : (