Това чак сега го видях и... I have the weirdest boner right now.
Страхотно е <3
Благодаря!
ти ли си го снимал?
мхм
мдъ
всеки път..
и на мен
Ама да не настъпваме няколко пъти една и съща мотика скрита сред тревата.
http://static.someecards.com/someecards/userc...689193.png
Е, еби ги такива, бе.
пък и на тях да е ... ако можеш да помогнеш , не би помогнал , така ли ?
С опита идва мъдростта, и тази мъдрост дума същите слова като теб.
Иначе да, хубаво е да помогнеш, но пак трябва малко или много да внимаваш на кой как и с какво.
На "нуждаещи се" - не.
Kill it! Kill it with fire!
Сигурно спи и сънува отминалите времена на безкрайни джунгли и бумтящ живот
Dafuq did I just read?
http://img0.etsystatic.com/000/0/6366377/il_f...920934.jpg
Колко добре те разбирам само
Това чак сега го видях и... I have the weirdest boner right now.
Aug 17 2013, 19:41