-=*****=-
mitternacht
Не съм гледал и един цял епизод от "Приятели".
-=*****=-
NtMmL.gif mitternacht
:D мъничко крийпи http://i.imgur.com/NtMmL.gif
Fluxy
1004810_448634778567396_300671674_n.jpg belushka20
Гадни долни комунистически пумияри! Peace фостата за вас!
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
обичам да имам 3 мм коса :D
Jco9zDc.png hurmaqny
Welcome to Kazanlak... :D
Споделено от mitternacht и blacksnoopy
-=*****=-
mitternacht
wifi в градския, брааат...
-=*****=-
ZEfkxdW.jpg mitternacht
ахеахеахеа
-=*****=-
mitternacht
Ох, пише ми се :D
-=*****=-
mitternacht
And the avatar's like "I want that wine!" :D
-=*****=-
1374428697609.png mitternacht
Аlso: Т'ва също е картина. Не разбирам от рисуване, ама изглежда мнооооооооого трудно да го изтупаш до такъв реализъм :)
-=*****=-
mitternacht
In France they are having fun :D
http://rt.com/news/muslim-veil-clashes-police-366/
-=*****=-
1374421677523.jpg mitternacht
@belushka20 @Ducky Продадена за 43 млн долара, като предварителната оценка била 30-40 млн. Кога ще се научите да рисувате толкова сложни и красиви творби :D
http://viaranews.com/2013/05/16/%D0%B0%D0%BD%D0%B...%82/
Fluxy
belushka20
The Mantis Shrimp! Факти :) (Ще си попрочетете, но е страхотно!)
http://theoatmeal.com/comics/mantis_shrimp
Споделено от ReXTaN и 2 други
-=*****=-
mitternacht
Някой репетира на цигулка. Оусъм!
-=*****=-
mitternacht
Продадох първите си снимки и изкарах първата си "заплата" (ако не броя едни частни уроци) със снимане. Найс.
Страница: 147 148 149 150 151