mitternacht
Post your photos. Да. Покажете си физиономиите. Кифленски или нормални, шантави или скучни, просто пуснете няк'ва снимка. Да ви видим.
mitternacht
Изгледах трилогията "Кръстникът".... ааааа.... брутааалноооо!!!
mitternacht
5 месеца - 7 300 снимки... бива.
mitternacht
"Всяко чудо за смет." или "Сливи за три дни."
mitternacht
Т'ва "Мис България" е най-умрялото, дебилно, сухо и прочее шоу от доста време насам. :/
пусни си бакенбарди
Aug 03 2013, 15:50