хаха, част от разговора ни днес: а мен крака ме боли зверски, приготви се да ти мрънкам много! -аа, въобще не отразям.. това е любов ;д
:/
Нашият беше "Ще те унищожа идвай!" That was all
Нашето беше: - Никъде не ме искат. / - Не се тревожи, аз те искам.
And I'm just sitting here...
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphoto...4916_n.jpg
@aviatrix thank you mr. smartass.
Може да са хубави, ама си нямат Пеньо
Както и Saints Row 4
а как ми се играе GTA нямаш си идея ;д
очаквах да има йебане
йебането е през един пост по-надолу
do drugs.
meh, по-добре бира... което... всъщност ще направя.
Dafuq is wrong with you?!
Сложи още няколко !.
хаха, част от разговора ни днес: а мен крака ме боли зверски, приготви се да ти мрънкам много! -аа, въобще не отразям..
това е любов ;д
Jul 20 2013, 14:45:/
Jul 20 2013, 14:50Нашият беше "Ще те унищожа идвай!" That was all
Jul 20 2013, 15:30Нашето беше: - Никъде не ме искат. / - Не се тревожи, аз те искам.
Jul 20 2013, 15:40And I'm just sitting here...
Jul 20 2013, 16:14