Автор- InTheWings (deviant)
Чак сега ли го открихте тоя летен сезон
и аз днес бях на басейнче ;д
По-добре късно... и някога
Сууупер! )) Да се изпечеме хууубаво!
приличам на печено пилИе
Много "арт" си настроен.
I'm soooo art
Overpriced. Не пише какъв е процесора и дъното, но така като гледам видеокартата, мисля, че се сещам какво е сглобил
ако го е взел за още пари отгоре , мисля жестоко се е прецакал освен ако не е с AMD процесор
вика, че дал няколко стотачки отгоре... нека да напише нормално характеристиките и ми е интересно мнението ви ))
@aviatrix, мисля, че е AMD - тази 6670 веднага ме кара да си мисля, че е Llano
ако беше llano нямаше да е 1500 , по малко щеше да е
The queen is the best!
и ти се пропи...
@disappointed is disappointed
Върви й обяснявай на тая @disappointed, че алкохол не пиеш...
безалкохолна бира...
Е, не е като да съм казал, че не близвам. Истината е, че наистина пия рядко. А лятото е главно за да се разхлаждам. :>
Автор- InTheWings (deviant)
Jul 15 2012, 13:17