mitternacht
Котката, с флашката, която прилича на дог тага на Джим Рейнър :Д
mitternacht
Питам всички, как възприемате тази снимка? (автор-един пич, slabcho, photo-cult,) Не се бъзикам и не хейтя, напротив, искам да ми нахвърляте идеи...
mitternacht
Оригинал на автор ъъъ.... не помня кой беше, някаква жена, фото-култ
mitternacht
AXAXAXAXAXAXAXAXA Оня къв му се е наточил
mitternacht
That's the way you do it...