Ако това не е бъзик е много яко Евала на тоя пич, така се прави бизнес.
KKK на повикване! Искате да стреснете вашия черен приятел? Ние сме група студенти, с много свободно време! Облеклото с качулките е от нас! За 30 процента повече
носиме си кръст за изгаряне! Топ Оферта- само сега- ще изгорим и чучело пред къщата на човека, с когото искате да се пошегувате!
а тоя от обявата не предлага ли drive by с халосни?
а drive thru
трябва да е точно така, защото произведението е направено да се разбира индивидуално...
и по-конкретно?
Можеш сам да прецениш, кога заглавието е неадекватно.
...никога, да речем. "Дама с обърната наляво глава, поглед през прозореца" беше скъпа картина, макар и безсмислена. Как избираш своите заглавия?
Оправдано и имащи нещо общо с произведението, или загатвайки неговата идея Те си се раждат с него.
човек ... това е цвете ! :Д lay off the booze !
Duuuude it's so ART
ай лайк , по голям вариант има ли , да я сложа за уолпепър
ъм, предполагам- не това е във фото-форума...
линк ?
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=G...ID=1620530
ключовата дума е "забавна" или "иронична" or something...
Супер
Do it!
Не ме бива много в тези неща
Може ли аз да съм "приятелят" на Бо, на който постоянно му разправят неща за Бо, а той постоянно да казва - "През уя ми е" ;D
Кастингите са официално открити
:d
http://bnt.bg/bg/productions/about/54/atlas То го има още де
което е чудесно! Явно излъчват повторения, но... притежава страхотен чар
фи фи фи фи фи фи фи фи
не се бойте те не хапят силно щото устата им е миниатюрна
Пе'ераса, който се е мъчел да превежда преди това, явно не различава "познат" от "непознат", нищо, че и в другия език съществува частицата "не".
От немски ли превеждаш?
словашки...
познат е - znamy, непознат съответно- neznamy... ама олигофрена, чийто разказ превеждам наново, не знае явно разликата...