а аз вчера с каква рижавелка се разминах... даже се обърнах и се чудих, дали да не я спра и попитам дали може да й снимам фейса, да шерна тук...
и снимка, и номер или пък скайп ако можеше да изкопчиш
е, да но не я спрях... иначе беше красавица
тази е.. красива.. нда.. O.O
Е, аз съм си казал, че трябва да ги приберат в концлагер, но никои не ме слуша... Сбират всичкото мангал на едно място и да се спасяват...
На мен пък ми е кеф, как тия "защитници на правата на малцинствата" и прочее сволоч ще види колко е хубаво да си имаш подобна сган наоколо
не издавай нищо, тая вечер ще го гледам и не искам да знам ;д
оки само го гледай с другарче ^^
мега доволка си е филма, снощи го започнах и спрях на половината г/д, че сутринта ставах рано, но сега го догледах
Значи явно аз съм единственият който го е намерил за супер малоумен. Jesus SAVES Long live GOD our creator. THE CREATORRRR Fuck this shit.
И АЗ ГО НАМЕРИХ ЗА СУПЕР МАЛОУМЕН. да кажа @alien_firefox
shy.. благодаря ти ^_^
eat that watermelon тва е класика ве
страшни са и смятай- щом сами виждат упадъка на музиката си
iwanaaaaaaaaaaaaaaa
едно от хубавите му качества е, че се прави доста бързо
нянямянмяямян :3 мнямнян
и е тонизиращо, и е напълно натурално...
stalker
Така като го казваш- има нещо крийпи Иначе моментът беше доста... интересен
и запознахте ли се поне
уви, беше с дъщеря си не че принципно е проблем
ахахаха евала човек, направи ми сутринта
и дете бере кола
true that... и полицаите ще си ходят пеш
ся се сещам за 1 епизод на тутурутка с горския и хасан май беше
аз съм садила гуми! имам се и на клипче!
)