lol
^_^
sigorney?
тя
хубаво е, че са вкарали оптична стабилизация. дано наистина работи или поне да се доближава до показаното във видеото
iWhat ?!
просто тва като излезе и го взимам ... iDon'tCare !
а след 5 години като излезе поредния айфон, ще обявят гениалната, уникална и за пръв път приложена технология на стабилизацията
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920_sampl...s-4769.php
чл 105 не забранява ли затъмнените стъкла?
задните може да са затъмнение, но не и предните
Освен ако не работиш в системата на МВР
Този го докарва на ченге
ох боже,поне паласките да си беше скрила... отвратителен кич :хх
ä̈ͫ̊ͤ̍ͯ̆ͩ҉͟͏̰̼̼̦̣͇̟͚̥̲̮̺͟͠ͅi̟͙̟̝̹̙̗̩͔͈̞͖̗̭̇̃͛̆̕͜t̵̩͖̫̭͇̖̩͔̬͎̟̎ͭ̏̄ͮ͗͡ͅn̡̆̆̿̓̄̆̍ͫ̏ͨ̋͌̿ͭ̑̕͏͚̪̲͈̬̞̹͙͍͖̟̪̭͓̻̦
̡̮̰̰̅̂̅̕͟ͅ ̵͙̝̳͕͙̦͉̗̘̺̳̭̌͒̽͋̑̿̐͌̈͗ͩͬ̊ͤ̌́ ̸͙̤̙͖̥̪̞̎ͨ̏̒̓ͮ̈͜ͅͅ ̧̧̘͔̘͉͎̤̰̩̼̥̗̔̉ͥ͗̐͗ͭͬͥ̌ ̸̛̛̣̰͙̺͌̍̓̈ͯ̑̿̑͂ͮ͂́͟ ̶̶̼͖͔̬̩̎ͩͧͦ̅͞͡͞
̶̢̤͈̹͖̦͎̦̰̻͎̫̯͙͔̐ͤͣ̿͐̈̿͆̐̅͝͠ ̵̶̢̛̮̮̼̈́̔̎ͬͤ̒͐͌ͬ̀ͩ̉͌ͧ̚ ̎̉͌ͣ̂̏̐͛̈́͑ͥ҉̧̹̮̩͎͘ͅ ͨ͊̉ͦͯ̉ͧ͆ͧͥ͗̓ͪ̊̚̕͠҉̳̫̘̦̱̟̻ ̴̖̝̼̻͎̑̄ͯ̒̏̀͢ ̡̧̢͍͖̰̘̥̺̪̦̩̤̖̤̆́̽͆ͧ̿̾́͘ ̶̨͙̘̜̪̮ͭ̄̈́̓ͧ͌ ̔́͌́ͯ̅ͯ̂̎̆̉̓̉ͭͩ́͜͞҉͈̟̘̥͖ ̷̺̣̤ͮ̀͊̎̂ͦ̎̕̕ͅ ̳̣̣̣̱̜̯̩̲̖͚̙̙̫ͭ͐ͭͣ͒́͜ͅ ̸̢̠̞͔̯̟̤̻̟̦̣̬̜̙̳̼̹̹̘̦ͦͧ́̈͌̐ͮ̾͋̕
Ⓣⓗⓐⓣ ⓦⓐⓢ ⓝⓘⓒⓔ!
pǝǝpuı sǝʎ 'sǝʎ