Мда, завивките изглеждат интересни.
тва не беше ли полицията после :Д
да, но пичът си потегля и не му пука
то май тоя просто искаше да се самоубие, изглеждаше доста пиян :Д
клипът беше в тема за опити за измами по пътищата (а явно в Русия е масова практика), та и този го подозират в нещо подобно Но и самоубиец да е бил- върнаха
му вярата в живота
thumbs up
http://cinemascrotum.wordpress.com/2012/06/12...-huntsman/ ^^
Мерси ще го прочета като (ако...) доизгледам филма Уж да не си спойлвам... по класическа приказка, ама може и космически кораби да изкарат
даа, ревюто... благодаря за единствените позитивни емоции свързани по някакъв начин с филма
Да Искрени поздравления!
oh stop it you!
харесва ми
яя ти ли си била флъкси :Д
Ааа не, баба ти
Sure thing.
Мда, завивките изглеждат интересни.
Sep 04 2012, 22:42