Кое?
онази девойка с.... :д
? ъъъ мисля чеее тя си пада по жени .. май всичките дето бяхме си падаха по жени ахаха
знам Много е готино да излезеш с подобна компания! Има си... своите плюсове
ахаха ее добре добре
Честно казано не е толкова оригинално, даже направо не е смешно
не съм я играл :Д ама наистина май не е баш така
<3
Boogie.
хах, дам
има си по малко повече по бутовете
в следващия си филм,Майкъл Бей щял да взривява влак и за да спести от експлозиви просто решил да наеме спален вагон от БДЖ
Като този, нали http://www.avtora.com/news/2012/04/10/lady_ga...ti_koncert
Честит рожден ден, шефе.
ЧРД, пожелавам ти много неща
@blacksnoopy eee.. po-skoro kato: http://www.dnes.bg/rock/2012/04/09/trivium-i-...cks.156071
:O
да бе, верно- +18, деца, не слушайте такива неща.
във клубЪ?
там, там :Д
#гипс
Бургас къде сиии?
едно-две-три хубави неща да има в тоя интернет и да махнат едното, бива ли тъй...
Кое?
Apr 13 2012, 17:16онази девойка с.... :д
Apr 13 2012, 17:27? ъъъ мисля чеее тя си пада по жени .. май всичките дето бяхме си падаха по жени ахаха
Apr 13 2012, 17:30знам
Много е готино да излезеш с подобна компания! Има си... своите плюсове 
Apr 13 2012, 17:40ахаха
ее добре добре 
Apr 13 2012, 19:21