) наистина е оплетено говоря ти за унижаване, неоценяване на другия и прочее... ноооо... е сложно, защото който-каквото потърси, това намира и заслужава
E та то си е твое решение, ама щом аз тука я виждам така, на друг монитор би била.... бой на негри. Малко бутната, не обръщай внимание на заглавието @eagle
но разбииира сеее, че има връзка, но това важи като общо правило за цялостта, а не за една лампа. Ограничавай се и няма да видиш красивото Няма да видиш
Дали всичко е наред. Понякога най неподходящо изглеждащите двойки са най- милички насаме
Apr 10 2012, 16:35
) наистина е оплетено
говоря ти за унижаване, неоценяване на другия и прочее...
ноооо... е сложно, защото който-каквото потърси, това намира и заслужава
Apr 10 2012, 21:07освен ако не се заблуди, но тогава... трябва да се събуди от илюзията или пък друг мъж да се яви като един вид будител
Apr 10 2012, 21:08абе всеки да прави каквото иска
Apr 10 2012, 21:09Мъжът будител
това лесно би могло да е заглавие на къс разказ 
Apr 11 2012, 11:16