mitternacht
I don't get it, what's the problem?
mitternacht
Явно в замунда, в някои случаи, колкото по-нисък рейтинг има един филм, толкова по-недоразбран е от дечурлигата и не са могли да го изтърпят, защото е психария
mitternacht
Обичам да си върша задълженията :Д
mitternacht
Чуек убиам за мадафакин лучена манджа!!! :Д
mitternacht
And I was like "ooo I'm gonna do some work todaaayy", and Half life 2 was like "Oh, no, you didn't! Fockyouuuuu!" and.... that's why I don't have any home work!