nemesys
някой ползвал ли е телефони на alcatel ?
nemesys
Roseville / Вила „Роза” (2013) е баси смотания филм!
nemesys
Бира и байк = байк и бира
nemesys
въпрос към женската част: какво за вас е сигурност в една връзка ?
nemesys
2 бири пих и пак ми е скучно баси ..
nemesys
плаж, книга, филми и ядене и бира = свободен ден!
nemesys
на работа ползвам IE ... не е толкова зле какво се оплакват всички :?
nemesys
не знам кой беше постнал песента на Alt-j - Fitzpleasure, но го обичам!
помня ги от онова време
Брат ми имаше един с кръгло-изглеждащ екран. Яка машинка беше
Oct 07 2014, 16:18Двама мои хора имат, ок са
Oct 07 2014, 22:11мерси за инфото
Oct 07 2014, 22:13http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons..._front.jpg някъв подобен имахме, ама по-различен, май.... не знам къде е сега
Oct 07 2014, 22:13Да, нещо подобно и със синь осветен екран
Oct 08 2014, 07:35