notexist
а пък епик е супер сладурско филмче.
notexist
Обажда ми се "айде след час на гъбата" след 5 години и си мисли, че ще скокна ;д хаха, шанс
notexist
приспах ги и двамата и ся ми е скучно ;д
notexist
Първото ми клипче в инстраграм с моята прелест
http://instagram.com/p/cvrZgVlcm7/
notexist
Леле, такъв сън скоро не бях сънувала :о бях толкова гневна и ядосана...
notexist
И за феновете на Доктор Кой ;д
notexist
Home alone за цяла седмица, познайте какво значи ^^
notexist
Румънско чалге, свежичко ;д