notexist
Прясно прясно и си лягам при баща ви ;д
notexist
Кво беше онова за курвите и пияните бащи ;д ааа виждам червено ама не знам къде бъркам ;д
notexist
Бих го пробвала само заради бонбонките ;д
notexist
Някой гледа ли The Bridge, да сподели мнение?
notexist
Пък ако не ме мързешееее, щях да си купя сладолед ;д
notexist
"Той е първата ти любов, аз смятам да бъда последната ти"... Ауууу, lets be inlove бее ;д
notexist
Тая нощ релакс с чаша мента, че утре ще ми изпият душата ;д
notexist
Пак терор в сънищата ми :о
notexist
Време ли ми е да готвя или ще е просто прищявка?!