notexist
Не издържах и си направих зима ^^
notexist
А днес имам делова среща в банката, за да обсъждам новите карти и сигурността им. Брех.
notexist
Не мога да заспя без целувка за лека нощ. Ще чакам среднощния му смс..
notexist
Добро утро, калинчовци, как спахте? Аз бях като ударена от супермен със засилка ;д
notexist
Айде да го спим. Мисля да опъна палатката на средата на стаята, да си надуя дюшека и да се пъхна в спалния му чувал... А да бе ;д и утре да съм сварен кифъл ;д
notexist
Още съм в еуфория и паря буквално ;д Слънцето в планината не жали ;д А вчера и днес бях принцеса ^^ И ме третираха като такава, а той ми купи понички!! <3
notexist
Duuuuuuude! Беше уникално!!!! <3 <3 <3 <3
успя ли и сняг да направиш
Aug 06 2013, 20:31натрупа даже
Aug 06 2013, 23:42