notexist
Не обичам изненадите, освен ако не са приятни ,3
notexist
There is no “u” in awesome... But there is a "me". ;d
notexist
Хахахах, гледам RED и се спуквам от смях! Защо не съм го гледала по рано?!
notexist
Малко съм разочарована от това филмче, очаквах малко по заплетена мистерия. И това, че накрая ни разясниха всичко - блах.
notexist
С чисто ново уиндолсче ;д
notexist
Като си преинстална компа, разните му пароли и т.н. които са запаметени в хрома ще се пазят ли при ново инсталиране или кур?