notexist
Мама и татко утре имат празник. Празнуват днес, утре заминават на село, оставят ме сама - празнувам аз ;д
notexist
Пуснала съм си аз Liter Jack да си слушам и на ей тая песен мама: "Ейй, много забавна песен!"
notexist
Днес излиза втора серия на Suits <3
notexist
Яко съм се контузила. Отока спадна, но сега остра болка пронизва коляното ми всеки път като се опитам да го мръдна..
notexist
Колко сладко, един от учениците ми ми е почитател и му липсвало писането ми <3
notexist
la la lala la la sing the happy song (party)
notexist
Почна ли мис бълГаврия? Тая вечер ще има ли женски бой? А голи цици?