notexist
И аз така бройкам съседа ;д
notexist
Mmmm... I'm totally in love...
notexist
Отивам да си готвя любимите макарони, пък вие.. Се обичайте през това време :*
notexist
Писмата са некролози на чувствата. Какво значи "Липсваш ми" след 7 дни? Или "Обичам те" след 7 дни?
notexist
Настолния ми компютър крещи, че иска да лети. Жалко че сме на първия етаж.. Няма да получи щетите, които заслужава.. ;/
notexist
Поздрав за бившето ми гадже никола първи ;д
notexist
Айде да се обичамееее <3 дудуду ;д Ментата ми е малко, любовта ми е в повече ;д
мана мана
Jul 17 2013, 20:30not enough mana
Jul 17 2013, 22:24not enough minerals
Jul 17 2013, 23:20not enough Tип Тирири!
Jul 18 2013, 04:55mana manaa
Jul 18 2013, 12:58