notexist
Тц. Проспах обедната почивка.
notexist
Gooood morning, my sunshine (sun) :*
notexist
Още един час.. Мисля да го запълня с Том Круз, дано си заслужава..
notexist
Бързи и яростни 6-цата е скучна.
notexist
Уф, кво прайте вечерно време, когато сте проспали деня? Много е скучно нощем ;/ мрън.
notexist
Macaroni! Spaghetti! Meat balls!!!
notexist
Още не мога да се осиферя, супер неадекватна съм ;/ къде съм?
notexist
Това че не мога да ходя няма да ни спре да идем на палатка ;д Дано акумулатора му е добър, май телефона ми ще се зарежда цяла вечер ;д хаха