Ти оправи ли се вече, ве? :д
не, боли зверски ;д
мхм, давай, настъпват изменения в метаболизма на алкохола или лекарственото средство и може да стане мн забавно за организма
значи ще ми е забавно тая вечер ;д
сбих се на мача
глупости, запознах се с една стълба отблизо ;д ама ми казаха да казвам, че било от мокета ;д
мек, тва е супер гадно, ве ;д последния път като паднах беше миналата година с колелото и беше най-тъпото падане евър да ти минава скоро :д :*
бе и моето не беше много умно падане :*
затва се допълваме с тебе
love ya too :*
чувствам се излишна
@Nona беше моя преди ти да се появиш ;д
но сега е моя, deal with it, you had your chance!
твоя, понякога. понякога моя, не се взимай за важна, не си само ти
предлагам, като дойда в Пловдив да пием.. Пък на дама ще играем друг път
Е, последния път пих и играех на дама, всичко може да се съчетае! Но иначе добре си ни дошла на по кафе или чай. ^_^
или бира
Каквото ще задоволи жаждата ти.
deal ;d