шУс!
notexist
Бургас, понички и мартини <3
шУс!
notexist
А пък имам две колянни капачки! Само на левия крак! :D
шУс!
notexist
Какво беше, да не смесвам алкохол и лекарства? Ъъъ, утре ще пробвам пак ;д
шУс!
notexist
@blacksnoopy, гледа ли ги?
шУс!
notexist
Като остана без сериал се чувствам по зле от колкото като някое гадже скъса с мен.. :( Тъжна съм, направила съм си кофа кафе и ме боли тъпия крак. Мрън!
шУс!
notexist
Помляна съм, устната ми е подута и коляното ми е разбито :/
шУс!
notexist
И да паднем и да бием, пак ще се напием. Малшанс, догодина повече.
шУс!
notexist
Never let me go
шУс!
notexist
Добро утро слънца ненагледни! (sun)
шУс!
988614_609369705749759_1215259176_n.jpg notexist
And good night, lovers :*
шУс!
notexist
И няма да спя от вълнение.. Мина толкова много време от последния мач на който бях..
шУс!
988612_558716540852379_359421549_n.png notexist
И едно за жена ми @Nona :D :*
шУс!
996495_561068790617154_1524906920_n.jpg notexist
@Ducky, поздравче ;д
шУс!
599882_396017273788974_1834650205_n.jpg notexist
Това ще да ми е любимата страница у фейснята ;д
шУс!
999026_475405595882400_654365048_n.jpg notexist
C'mon boys, give me a smile!
Страница: 105 106 107 108 109