notexist
А пък карат ме да гледам Хари Потър пък аз се дърпам ;д
notexist
Хубавите ми слънчогледи, строени като войници, ме приветстват на път за Пловдив <3 Обичам!
http://instagram.com/p/a6J1pjlckS/
notexist
И тъй, утре пак идвам в Пловдив. Да подишам малко от розовото небе.
notexist
Тоа па и той.. За къв се мисли да ми слага три удивителни... Гей смотан.
notexist
Момчета и момичета, предимно момчета, трябва ми нещо като брифинг/презентация на каква да е тема на английски език. Ако имате нещо в архива си и бихте го .. 1/2
notexist
Аз щото така и не се научих да карам колело, та само си го бутам и аз.. :Д
notexist
Играя си на война и войничето ми е много сладко. Само брада му липсва ;д
notexist
Не мога да спра да я слушам <3
notexist
Мозъции, трябвате ми ;д Оня си замина и ме остави сама да си бера кахърите, кажете ми как да си направя екрана да ми се мести? М?