шУс!
notexist
Ся, мили мои, търся една песен дето се пее агуста манана агуста се.. ля ля ля, сещате ли се? Ако да, моооооля пратете линк ;д
шУс!
notexist
Мама ме пита как ми се казвала овцата... Колко време вече спя с нея, пък не знам ;д
шУс!
notexist
Утре съм на интервю за работа ^^ То се е видяло, че с ученето не върви, да видим с бачкането как ще е :Д
шУс!
IMG_20130616_193423.jpg notexist
Пък да ви се похваля какво получих ^^
шУс!
notexist
Искам закуска в леглото, мрън
шУс!
notexist
Не ми дават да спя, да ви се оплача. Утре пак ще съм неадекватна..
шУс!
notexist
Голяма битка, голямо чудо... Мразя скакалци, приличащи на богомолки!
шУс!
notexist
Пловдивчани, къде да ходя на вечеря тая вечер?
шУс!
notexist
Отивам на изпиииит, мразя изпитите.
шУс!
gfvcdx.jpg notexist
Пловдив, не е като да си в България...
шУс!
notexist
,3
шУс!
notexist
А пък забравих да ви се похваля, че снощи за малко да бия на билярд ;д Само три топки ме деляха от победата ^^
шУс!
notexist
Трябва да мина курс на обучение за фотошоп...
шУс!
notexist
Днес цял ден си размотавам гъза, вместо да седна да си науча и за това тая вечер съм заточена в къщи ;д ама утрееее.... :D :D
шУс!
tumblr_moei00ZyyL1s1iml3o1_250.gif notexist
Pandaa
Страница: 118 119 120 121 122