notexist
Ся, мили мои, търся една песен дето се пее агуста манана агуста се.. ля ля ля, сещате ли се? Ако да, моооооля пратете линк ;д
notexist
Мама ме пита как ми се казвала овцата... Колко време вече спя с нея, пък не знам ;д
notexist
Утре съм на интервю за работа ^^ То се е видяло, че с ученето не върви, да видим с бачкането как ще е :Д
notexist
Пък да ви се похваля какво получих ^^
notexist
Искам закуска в леглото, мрън
notexist
Не ми дават да спя, да ви се оплача. Утре пак ще съм неадекватна..
notexist
Голяма битка, голямо чудо... Мразя скакалци, приличащи на богомолки!
notexist
Пловдивчани, къде да ходя на вечеря тая вечер?
notexist
Отивам на изпиииит, мразя изпитите.
notexist
Пловдив, не е като да си в България...
notexist
А пък забравих да ви се похваля, че снощи за малко да бия на билярд ;д Само три топки ме деляха от победата ^^
notexist
Трябва да мина курс на обучение за фотошоп...
ей боб , изпревари ме с 30 сек
Jun 18 2013, 23:42Браво на вас :* За тва ви обичам! ;д
Jun 18 2013, 23:42Кажи честно! Tо взе, че било това!
Jun 18 2013, 23:43Точно! Можела съм да пея, дори и да е фалшиво
Jun 18 2013, 23:44Много готина песничка!
Jun 19 2013, 00:13