какво е това, изглежда ДИЛИШЪЗ!
Салата ала мене :Д Много обичам да си правя салати Винаги има и месо в тях :Д
зеле, кисело мляко и.. зрънчо
Хахаха, почти да познаеш, близо беше
dam
Да, ама още не мога да я играя и само се блъскам и си изпичам дупето на електричеството
коя е играта, дай линк не я пази за себе си
https://play.google.com/store/apps/details?id...nRETUhNIl0.
ама мрън, задника ми е супер мързелив и само се блъскам да го втаковам..
само на думи
така ще кажеш ся..
Ой, душица златна! ^____________________^
Пък да я видиш преди малко, забраних й да влиза в стаята ми и легна на прага и само част от лапичката й беше в стаята ми и ме гледаше тъжно ;д
Разбира се, проработи и сега е до мене и ми се бута ;д
D'AAAWWWWW
Отвратителен гад.
чела ли си Време на голямото лицемерие на Стефан Цанев?
Не, честно казано и не искам да знам.. Писна ми от тая държава и глупостите на разни управници. Чакам да стане гражданска и да хоя да ги пречуквам
Стихотворението е писано 89та, все едно за сега.. Всеки път като видя някоя новина за протестите (а виждам често) ми изникват цитати от стихотворението
То само това стихотворение да е Толкова неща има дето важат и до днес..
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphoto...9260_n.jpg mdaam
Голямо сладурче е, искам да му изям муцунката ;д
пълен обитак е ;д
обитак, защото е обит човек http://www.bgjargon.com/word/meaning/%D1%83%D...0%B0%D0%BA
ти пък що ме излагаш пред хората така
аз?
същата ;д