notexist
Шкембето - люто, горещо... ;д Ммм, Супландия!
notexist
Някой може ли да ми помогне с издирването на по дълга версия на тази тема?
notexist
Комшиите са се смилили над мен ^^
notexist
Като крадеш нет от комшиите.. Рано или късно те се усещат и ти дърпат шалтера ;д
notexist
Скоро не съм ви тормозила с глупости.. ;д
notexist
А после ми вика, че съм станала като тате ;д
notexist
А да,, пак ме валя дъжда и пак бяхме без чадър и пак беше супер яко удоволствие ;д