notexist
Вай вай вай, ще ви наспамя със скици ;о
notexist
Само заради американските моделки си инсталирах Line App. От чисто любопитство. Някой ден ще свърша като котката. (Форевър алоун) ;д
notexist
Малки сладки кактусчета <3
notexist
Пък откакто си остригах бретона, като се видя в огледало и не мога да се позная :Д
какво е това?
Aug 21 2014, 23:22тиндър миндър ;д
Aug 21 2014, 23:22обесни като хората бе
Aug 21 2014, 23:23tinder бе :Д
Aug 21 2014, 23:26