notexist
Искам като порасна голяма да се оженя за Харви ;д
notexist
Голяма съм шматка, снощи ме полази калинка и днес трябваше да пускам тото и забравих :/
notexist
Имам муза да готвя и готвя с кеф, само когато готвя на някого. И ако този някой е като брат да ми харесва всички манджи, понякога дори повече от мамините.. Кеф.
notexist
Хааа, това куче вчера го видяяях ;д зад Сердика център хъхъх
http://instagram.com/p/rcjCOwlnGL/
notexist
Въпрос към жените: обръщате ли се към свекървите си с "Мамо"?
notexist
А гугъл историите ме пращат в Дъблин и на разни други паралелни вселени о.О
notexist
Гугъл ми е добавил чудни ефекти на племенника ;д
notexist
Спиш с чорапите, ню едишън - Спиш с тарлъците
notexist
Ишууус имами сичкитиии ;д *Липсата на сън не ми се отразява добре*
notexist
Психарски филми на назе не ни трябват ;д
а пък Дийн и Кастиел ще са ми любовници ;д
Aug 13 2014, 00:58ти вече си дърта мъа
Aug 13 2014, 01:39Харви Дент?
Aug 13 2014, 01:55Харви Спектър
Aug 13 2014, 09:19