notexist
Утре ше прая пак пица, нали казахте да казвам предварително :Д
notexist
Пъъък, забравих да ви се похваля, че в Елхово си спечелих тениска на Кока-Кола. Малко ми е като рокличка, ама е на Кока-Кола! ;д
notexist
Изхаби ми две батерии. Забравих да си пия коктейла даже. После не било любов ;д
notexist
Хубавите ми слънчогледи ,3
notexist
Откачааааам, да пътуваш в яката жега си е ебало мамата.