notexist
Нанизани един след друг сънища, като всеки е по странен от предния...
notexist
Карат ме да играя Дота, пък аз се дърпам. Трябва ли ми джойстик за туй нещо?
notexist
Зората на маймуните едвам го изгледах. Не беше лош, ама и не беше кой знае какво... И не беше нужно да е на 3D, не се впечатлих..
notexist
И на мен ми се наложи да подменям сим карта ;д Че големи филми като съм с фирмена сим..
notexist
Май цяла нощ ще гоня комари ... Ама тва си е мойта кръв и си я искам обратно! ;д
notexist
За скутерче трябва ли ми книжка?
notexist
За вечеря таратор с много чесън и понички :д Ямми ;д
notexist
i'm here for you no matter what
notexist
Да бях пуснала едно пет лева. Баси.