'ма не може да е като тая в едно23
Аз само заради това го гледах едно време.
Дааа, и добре че го продължиха с Major Crimes <3
Аз него не съм го гледал още
аз заради него гледах the closer.
Всъщност кой е артиста че не съм гледал SN и MC
http://www.imdb.com/name/nm0035664/?ref_=ttfc_fc_cl_t16 ей тоз, много ми е гнусен
браво, глезлата на целия edno23, как ги отказа?
http://i.imgur.com/rNvICfN.gif
debaa
Публиката is like: "Pls, guys, do something funny..."
имам чувството че го играят вече 120 минути ..
Ма той умрял ма
Кога
Няма да го сваля даже
покрай РДто ти направи намеци насам-натам
http://edno23.eu/view/post:1458907
дали ще го има там ;д
Не знам, провери http://www.alibaba.com/showroom/mini-cartoon-watches.html