notexist
И днес ще съм само на вода, щото ме мързи да си правя кафе ;д
notexist
Тая вечер бразилци ще спят по корем ;д
notexist
На 15 места го пиша, ама .. Поздрав:
notexist
След като цял ден бях на една мини активийка, дори не я изядох цялата.. Мисля, че вече огладнях. Уж.
notexist
Какво искат тия от мене, бе ;о
notexist
Само на мен ли Пловдив ми мирише на пожар?
notexist
Йее, в Тутъра ме следва един от състезателите в MasteChef ;д баси якото и е един от готините, не тия дето ме дразнят ^^