notexist
Отивам да скоча от някой мост. Края на сезона на Супернатуралните ме кара да се самоубия и да възкръсна със зелени очи.
notexist
Той не знае какво е Тардис :о Разби ми сърцето на пух и прах :/
notexist
Демоните на Да Винчи не е никак лош филм. Като за моя вкус е правен ^^
notexist
Защо трябва да убиват най-привлекателните актьори...
notexist
Първата ми любов днес има рожден ден, чудя се сватба или раздяла последвана с разврат да му пожелая?..
хахаха, батман си има робин
May 22 2014, 15:13