notexist
Понякога си мисля "Къде е Хитлер днес..."
notexist
Кучу с възпаление на панкреаса. Лекуване с глад. Никакви консерви и бисквити следващите дни. А после захранване с ориз.
notexist
Гледам къртицата и си спомням как бях на една обсерватория, дето беше на високо, а под краката ми имаше само пръчици и се виждаше всиииичко. И страх, бате!
notexist
Новия албум на Smallman не бил лош.
notexist
Значи няма проблеми брат ти да те шиба, ама е грях ако е до мъртвия ви сИн.
notexist
Аре, почвам новия сезон на трона тая нощ. Ще псувам и ще се радвам като умре копеленцето
където му е мястото.
May 12 2014, 23:04