notexist
Спряха ми твитера, скърбя!
notexist
Някой тук правил ли е предизвикателството с канела?
notexist
Goood morning vietnammm ;d
notexist
Брех, тва тия Лудогорци ме дразнят повече и от Левски да му се невиди и тъпаци смотани...
notexist
Малките неща, които ме усмихват и хората, които знаят за тях <3
notexist
Може ли, кажете ми, може ли?! В 12 и 30 през нощта да ми се яде макдоналдс?!
notexist
Колете агнето, щото Жоро е невинеееен! Мойто Жоренце ;д
notexist
На пирамидата очото й, втори епизод.
*ако не го мързеше щеше да търси "кур" в туитър да види кви резултати ще излязат, ама го мързи* Та, от нета е, проблъм солвд
May 08 2014, 18:34ако потърсиш кур в туитър ще ти забие браузъра
May 08 2014, 18:35Може да е нещо временно, де да знам. Twitter sux
May 08 2014, 19:14временно беше. И фейса не зареждаше, само едното. За не повече от пет минути
May 08 2014, 19:15http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo
May 08 2014, 21:48