То това мога ли да го забравя Беше шок, няква ми се появява и ми вика "notexist!" Бях като гръмната хаха, май беше 2007ма септември. Ти трябва да си първата!
Септември беше, по време на поправителната сесия Ама мислих че е била преди втори курс, ама ще да е било преди трети. То и аз май съм от 2008ма тука хаха