notexist
И що все си харесвам цаки за по 300/500 кинта?! Не е честно така. Мрън.
notexist
А пък мъж ми ми се подиграва на импровизираната ми касичка.. Била капачка от буркан Дерони. Даже не знае, че Дерони са червени. Мрън!
notexist
Чудя се заслужава ли си да дам три кинта за доставка, само за да си угодя на прищявката.
notexist
Много ми е мързелив тоя понеделник
notexist
Ей заради такива дни живея <3
notexist
Спи ми сеее, а тия ми играят на фифаааа. Като невидели са, момчетата не порастват! Май ще разделяме апартамента тая вечер на мъжка и женска стая...
notexist
Двамата ми мъже работят усилено над хибридния хард ;д хъхъ
notexist
Тва от 6 и 30 да си буден и през половин час... Ха добро утро най-накрая де!
notexist
ГледАхме го тоя (г)Ной. Ма нямаше смисъл от 3д-то.
И аз за тях си мисля, много ми харесаха! Само да видя кой ще изнудя да помага с парите
Apr 01 2014, 17:10тва е пълен ташак с тея изкуствено надути цени..така или иначе една фирма произвежда 99% от всички марки цайси
Apr 01 2014, 17:24Ми Оакли са още по скъпи. Те вече не познават парите.. Утре като ида да си взема диоптрите пак ще разглеждам за слънчеви.. Дано ми хареса нещо до 200лв..
Apr 01 2014, 17:37Щото си баровка
(Абе има съвсем приемливи цайси за по 100на кинта...) 
Apr 01 2014, 19:12моите са 12евра, директно от фабриката
Apr 03 2014, 09:16