Забравих си мисълта
и ето защо ние, хората от едно23, сме затворено общество
It's not by choice
Ето защо аз нямам дори във фейсбук брат си А туитър имах някъв ама не го ползвам
Е тук вече няма как да се намърда А снаха ми ми съчувства
моята е по хубава
не е верно ;д моята е по хубава
не разбираш
Хахаха, cheesecake от КоСта'а
Песента няма да я изтърпя, ама добро утро и хубава сряда ти желая!
Дай го на муте и гледай мацето
https://www.youtube.com/watch?v=c9KnskPe54c
мерсии, чувствам се поздравена
Забравих си мисълта
Mar 28 2014, 10:03и ето защо ние, хората от едно23, сме затворено общество
Mar 28 2014, 12:43It's not by choice
Mar 28 2014, 12:46Ето защо аз нямам дори във фейсбук брат си
А туитър имах някъв ама не го ползвам 
Mar 28 2014, 13:03Е тук вече няма как да се намърда
А снаха ми ми съчувства 
Mar 28 2014, 13:09